DAB EVOPLUS cirkulācijas sūkņi

Ir iznākusi jaunā EVOPLUS sūkņu sērija, kas atbilst ErP jeb Ekodizaina direktīvai, kas stājas spēkā no 2013. gada 1. janvāra. Direktīva radīta, lai nākotnē no Eiropas tirgus izskaustu tehniski novecojošas elektroierīces ar augstu elektroenerģijas patēriņu. Tas nozīmē, ka netiks vairs ražota lielākā daļa no šobrīd tirgū pieejamiem cirkulācijas sūkņiem.

Lodēto plākšņu siltummaiņi

Lodētie plākšņu siltummaiņi ir radīti tam, lai nodrošinātu siltuma pārnesi no vienas darba vielas otrai, bez siltumnesēju sajaukšanas. Priekšrocības: zema cena, kompakts, Izturība pie ilgstošas slodzes, augsta efektivitāte.

Par kompāniju SIA "Maviten"

SIA “Maviten” tika dibināta 2007. gadā. Mēs nodarbojamies ar projektēšanu, montāžas darbiem, apkalpošanu un iekārtu pārdošanu sekojošās sfērās: siltumapgāde, ventilācija, ūdensapgade un kanalizācija. Tāpat arī veicam garantijas un pēcgarantijas servisu. Licence - Nr. 5164 R.

  • Mūsu kompānija ir Eko Air produkcijas oficiālais dīleris (lodēti plākšņu siltummaiņi).
  • Mūsu kompānija ir DAB PUMPS produkcijas oficiālais tirdzniecības pārstāvis (sūkņi).
MŪSU DARBĪBAS SFĒRAS:
Siltumapgāde
Ventilācija
Ūdensapgāde
Kanalizācija

 

LICENCE - NR. 5164 R

Projektēšana, montāžas darbi, apkalpošana. Siltuma punktu (siltummezglu) izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma, ka arī to apkalpošana.

Karstas un aukstas ūdensapgādes, siltumapgādes un kanalizācijas cauruļvadu montāža. Individuālu ūdens un siltuma skaitītāju uzstādīšana ar attālinātas nolasīšanas sistēmu,
skaitītāju rādījumu attālināta nolasīšana.

Siltuma un ūdensapgādes automātikas sistēmu montāža, apkalpošana un remonts. Ūdensapgādes spiediena paaugstināšanas sistēmu izgatavošana, uzstādīšana un apkalpošana.